İndirim!

Demirdöküm Nitron Condense 24 Kw

 3.730,00  2.930,00

Kategoriler:

Açıklama

24 ve 28 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.

ErP yönetmeliğine göre, B sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir.Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.

Üç Eşanjör Sistemi sayesinde ana eşanjörde yanma gerçekleşirken, ikincil plaka eşanjör yüksek sıcak su konforu sağlayıp dalgalanmaları önler. Yoğuşma eşanjörü (reküperatör) düşük gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev ve pompa modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sağlar.

Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar.

Nitron Condense kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon salınımı sağlar, çevreyi korur.

Tek tuş ile düşük yakıt tüketimi sağlayan ekonomik moda geçiş imkanı sağlar.

DemirDöküm Endüstriyel Tasarım ve Ar-Ge Bölümleri tarafından geliştirilen %100 Türk tasarımı ve yerli üretimi olan Nitron Condense kombi, dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödüllerinden Good Design ve Green Good Design sahibidir.

50 db(A) varan duşuk ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Demirdöküm Nitron Condense 24 Kw” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir