Kurumsal

SEFA MÜHENDİSLİK

1977 Yılında Kurulmuş Olup, 2001 Yılında Kurumsallaşmaya Giderek Damarlar Dayanıklı Tüketim Mamülleri Adını Almıştır. Isıtma – Soğutma Sektöründe Hizmet Veren Firmamız 2011 Yılında Akaryakıt Sektörüne Girerek Güçlü Bir Dağıtıcı İle Anlaşarak Opet – Aygaz Bayisi Olmuştur. 2014 Yılında İnşaat Sektörünede Giriş Yaparak Sefa Mühendislik – Damarlar Grup Olarak Hizmetlerine Devam Etmektedir. Niksar halkına en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZ ORTAKLARIMIZDIR
Ancak müşterilerimizle beraber gelişip büyüyebiliriz. Sürekli müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederiz. Müşterilerimizle olan ilişkilerde uzun vadeli yaklaşımlar ile hareket ederiz.

TECRÜBELİYİZ
Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber uzun yıllar tecrübe kazanmış çekirdek bir kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

KONUMUZDA UZMANIZ
Sektördeki dokümantasyonu ve gelişmeleri takip eder, araştırır, kendimizi eleştiririz. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız.

İŞİMİZİ YAPMAK BİR ZEVKTİR
İşimizi severek yaptığımızdan iyi neticeler alıyor, başarılı projelere imza atıyoruz. Gördüğümüz müşteri memnuniyeti bir sonraki işimizde en büyük motivasyon kaynağımız oluyor.