İndirim!

Demirdöküm Atromix 20 Kw

 3.900,00  3.200,00

Kategoriler:

Açıklama

20/24/28 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.

ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.

Kompakt boyutlarda, hafif ve ısı transferi yüksek alüminyum- silisyum alaşımlı premix eşanjöre sahiptir.

Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev ve pompa modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sağlar.

Atromix Kombi, debi sensörü sayesinde hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de boşa su sarf edilmesini önleyerek su tasarrufu yapar.

Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar.

ErP yönetmeliğine uygun Atromix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon salınımı sağlar, çevreyi korur.

Atromix kombiler kompakt boyutları ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. (700x390x280 mm)

51 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.

Stand-by konumu dahil her daim çalışan backlight ışığı sayesinde ışıksız ortamlarda dahi okunabilir LCD gösterge paneline sahiptir.

DemirDöküm Endüstriyel Tasarım ve Ar-Ge Bölümleri tarafından geliştirilen %100 Türk tasarımı ve yerli üretimi olan Atromix kombi, dünyanın en prestijli endüstriyel tasarım ödüllerinden Green Good Design sahibidir.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Demirdöküm Atromix 20 Kw” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir